Chemotion Quick Detailer

 

Quick Detailer – co to takiego?

Najważniejsze jego cechy to bardzo prosta aplikacja, błyskawicznie odparowuje i nie smuży. Quick Detailer nadaje śliskość lakieru, wyciąga kolor – podbija głębię. Dodatkowo usuwa mikro rysy i świetnie odprowadza wodę. Jest to idealny produkt do użycia tuż przed eventami – błyskawicznie nada lakierowi połysku. Produkt nie zawiera wypełniaczy oraz silikonów, tak więc można go bezpiecznie aplikować na różnego rodzaju powłoki.
 

Ile czasu zajmuje aplikacja QD?

Sama w sobie aplikacja jest błyskawiczna – wystarczy zaaplikować produkt na powierzchnię oraz na mikrofibrę i wetrzeć, na przykładzie maski samochodu, trwa to może minutę. Tak naprawdę Quick Detailera możemy aplikować stojąc w korku 😀
 

efekt?

Tradycyjnie aby przedstawić najlepszy efekt, podzieliłem maskę na dwie części, a następnie na jedną z połówek zaaplikowałem QD używając mikrofibry. Efekt? Sami oceńcie, jak dla mnie lepszy być nie może, biorąc pod uwagę czas oraz prostotę aplikacji.
  
Jak widać głębia koloru jest dużo lepsza i nie trudno się domyślić która część maski była użyta do testu. Również zauważalne jest usunięcie mikro rys, aczkolwiek trzeba pamiętać, że przy jasnym lakierze – srebrnym np. nie będzie tak dobrze widoczny efekt usuwania mikro rys.
 

 
Kolejny plus – jak można zauważyć na kolejnym elemencie na który zaaplikowałem. Quick Detailer nadał też blasku dla Chromu.
 

Odprowadzanie wody

Przeprowadziłem również test w odprowadzaniu wody, podejrzewam, że efekt byłby jeszcze lepszy gdybym nie użył wcześniej szamponu z woskiem również na prawą część maski.
 

 

Podsumowanie

Podsumowując Quick Detailer od CHEMOTION to dobry i niedrogi produkt. Jeśli potrzebujecie czegoś co nada wam blasku lakieru po myciu samochodu, oraz usunie mikrorysy – to ten produkt jest po prostu dla was idealny. Sam nie raz jeszcze po niego sięgnę i zdecydowanie będzie to jeden z moich ulubionych kosmetyków.
 
Dodatkowo z kodem rabatowym “RACELL” otrzymacie 10% zniżki przy zakupie jakiegokolwiek produktu ze sklepu WWW.CHEMOTION.PL
 

QUICK DETAILER MOŻECIE KUPIĆ TUTAJ