Seat Leon III FR 2016 1.4 TSI | 1 właściciel

62 900 PLN

Brakuje Ci gotówki? Zajrzyj tutaj!

Opis przedmiotu:

 
Seat Leon III FR 2016 1.4 TSI to pewny i bezwypadkowy samochód od naszego kolegi 🙂 Polecamy!
 
Witam serdecznie, mam do zaoferowania szybki ale i ekonomiczny samochód jakim jest wyżej wymieniony. Jestem pierwszym właścicielem, ma gwarancję do listopada 2020 oraz PT do 20 listopada i ubezpieczenie pełne AC, NWW, szyby, opony itd do 21 listopada. Z każdą nawet pierdołą jeździłem do ASO kupiłem go w Katowicach na Kościuszki. Wszystko absolutnie wszystko robione w ASO nie ma problemu aby podjechać do salonu i spytać o historie pojazdu z potencjalnym kupcem.

   Podkreślam, że ze wszystkim przez 3 lata jeździłem do ASO ponieważ utrzymanie gwarancji tego wymaga. Zmieniony jest dolot na stożek co daje niesamowity dźwięk silnika oraz zmieniony jest również wydech tył wydechu jest przelotowy ale nie jest głośny tylko ma swój pomruk. Silnik według mnie jest genialny jeśli jeżdżę ekonomicznie po mieście potrafię mieć od 5-6 l ale gdy jeżdżę dynamicznie ponieważ gwarantuje że da się nie jednego zdziwić to spalanie jest na przełomie 8-9 l. Autko ma swój potencjał i gdyby nie to że najzwyczajniej w świecie mam marzenie które chciałbym spełnić, to nigdy bym go nie sprzedał.

   Wyposażanie jest dosyć bogate ponieważ kosztował mnie 87000 zł. Asystent toru jazdy, inteligentne światła, kamera i inne pierdoły. Auto jest w pełni sprawne ma dosyć niski przebieg, garażowany w ani jedną noc nie stał na dworze i jeździ na 98 odkąd dotarł się silnik. Są dwa komplety kół 19 stki letnie oraz 17 stki oryginalne z Seata alusy zimowe. Ten letni zestaw wyniósł mnie parę tysięcy ale to i tak się nie liczy z porównaniem jak ta FRka się na nich prezentuje. Zapraszam wszystkich chętnych. Cena jest oczywiście ruchoma ale bez przesady ponieważ autko ma dopiero 3 latka.
 
Więcej informacji wraz z kontaktem do właściciela, macie klikając w przycisk poniżej!

 
  

  • Rok produkcji: 2016
  • Moc: 125 KM
  • Rodzaj paliwa: Benzyna
  • Skrzynia biegów: Manualna
  • Przebieg: 50 000 km
  • Typ nadwozia: Hatchback