Ubezpieczenia

Uważasz, że odszkodowanie było zaniżone?  Uzyskaj dopłatę do odszkodowania! Nawet do 3 lat wstecz !

Często zdarza się, że osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych otrzymują od ubezpieczyciela sprawcy odszkodowanie, które jest znacznie zaniżone co skutkuje, że nasza naprawa nie przywróci stanu pojazdu przed wyrządzoną szkodą. Osoby poszkodowane chcą jednak zakończyć sprawę jak najszybciej, nie myślą o postępowaniu sądowym, które zajmuje dużo czasu i wiąże się z koniecznością ponoszenia opłat. Takim osobom wychodzimy naprzeciw oferując możliwość szybkiego uzyskania dopłaty o odszkodowania.
  

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Osoba poszkodowana przesyła nam wykonany przez ubezpieczyciela kosztorys naprawy, oraz decyzję wypłaty odszkodowania na adres jakubbogucki5@gmail.com
Nasi rzeczoznawcy analizują szkodę, (około 5-7 dni roboczych )
Poszkodowany otrzymuje dopłatę do odszkodowania , po wcześniejszym kontakcie z doradcą oraz ustaleniu kwoty dopłaty.( Pieniądze będą zaksięgowane maksymalnie 14 dni od podpisania umowy)
  
Twoje korzyści – brak kosztów
Analiza Twojej sprawy nic nie kosztuje, czynności wykonywanie przez naszą Kancelarię są bezpłatne, aż do momentu otrzymania dopłaty do odszkodowania OC.
Możesz tylko zyskać.
  

Czym jest tzw. DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA?

Wielu poszkodowanych kierowców po otrzymaniu pierwszych pieniędzy przyznanych na mocy decyzji towarzystw ubezpieczeń zaniecha dalszego działania w zakresie uzyskania pełnego odszkodowania. Godzi się zatem z zaniżoną kwotą wypłaty. Przez „pełne odszkodowanie” rozumiemy bowiem zwrot kosztów naprawy pojazdu skutkujący jego doprowadzeniem do stanu sprzed kolizji lub wypadku drogowego. Zastosowanie oryginalnych części, stawki za roboczogodzinę na poziomie gwarantującym naprawę zbliżoną lub tożsamą z technologią producenta oraz wyeliminowanie amortyzacji/zużycia części to nie przywilej poszkodowanego a JEGO PRAWO!
Odkup szkody polega na tym, że my dopłacamy umówioną kwotę (płacimy przelewem w czasie od 2 do maksymalnie 14 dni od podpisania umowy) i to my we własnym zakresie i na własne ryzyko podejmujemy się dochodzenia przed towarzystwem ubezpieczeń zaniżonego odszkodowania.
  
DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA to najszybszy, najwygodniejszy i najtańszy sposób na odzyskanie zaniżonego odszkodowania. Odkup szkody gwarantuje dopłatę gotówki , zaś ciężar dochodzenia należnego odszkodowania spada na nas. W momencie podpisania umowy Przelewu cesji wierzytelności pieniądze, które od nas otrzymujesz są już Twoje bez względu na wynik naszego postępowania sądowego.
  
Decydując się zaangażować Nas w starania o wypłatę pieniędzy, które się należą z tytułu odszkodowania, tak naprawdę możesz jedynie zyskać. Co ważne, niezależnie od efektu -czy uda Nam się wywalczyć jakiekolwiek dodatkowe pieniądze, czy się to nie uda –Ty nie stracisz odszkodowania wypłaconego wcześniej, nawet w przypadku Naszej porażki. Oznacza to, że albo dostaniesz większą sumę pieniędzy, albo zostaniesz z kwotą którą już otrzymałeś od Towarzystwa które ubezpieczało sprawce kolizji , dlatego warto chociażby spróbować.
Co bardzo istotne – jest możliwe zweryfikowanie sprawy nawet trzy lata wstecz. Osoba, która zdecyduje się podjąć współpracę z naszą kancelarią -podpisuje jedynie umowę – i to jedyne zmartwienie, ale spokojnie, aby to zrobić nie musisz nawet wychodzić z domu. Umowa zostanie dostarczona do Twojego domu, a resztą zajmiemy się sami.
  
Nie musisz się przejmować  jakimikolwiek formalnościami – my zrobimy to za Ciebie, nasze usługi są kompleksowe i najwyższej jakości. Podejmiemy wszystkie możliwe kroki w Twoim imieniu, jesteśmy profesjonalną firmą, która ma ogromne doświadczenie w sukcesywnej walce o pieniądze swoich klientów – dołącz do zadowolonego grona naszych Klientów!
  
Dzieli mnie duża odległość do waszej kancelarii
Odległość pomiędzy Kancelarią Solace, a Klientem to żaden problem! Dokładną analizę wykonujemy na podstawie przesłanych dokumentów e-mailem lub pocztą tradycyjną, a jeśli zdecydujesz się na nasze usługi – umowa zostanie przesłana pocztą. Nie musisz nawet wychodzić z domu. W przypadku pytań, nasi konsultanci postarają się na nie odpowiedzieć telefonicznie.
Zaufaj doświadczeniu!
  

PYTANIA, POMOC ORAZ KONTAKT PRZEZ 24/7

jakubbogucki5@gmail.com lub TELEFON: 663061550