Xblitz Trust – recenzja kamerki samochodowej

 

XBLITZ TRUST – PIERWSZE WRAŻENIE

Kamera Xblitz sprawia już na samym początku dobre wrażenie. Względem wykonania same plusy, materiał wygląda na solidny – ale i taki również jest.  Dużą zaletą jest jego nieduży rozmiar – skoro mamy go używać praktycznie przy każdej jeździe, to dobrze by było jakby nie zasłaniał nam szyby i taki właśnie jest “Trust”. Umieściłem go za lusterkiem wstecznym, od strony pasażera i szczerze – za każdym razem gdy wsiadałem w samochód, zapominałem o tym, że mam go w ogóle zamontowanego.

 

Filtr polaryzacyjny i dobra jakość obiektywu

Kamerka ma filtr polaryzacyjny, który pomaga w likwidowaniu odbicia deski rozdzielczej na szybie lub odbicia światła spowodowane deszczem na drodze – jednak można go z łatwością odkręcić co jest przydatne w nocy – wtedy kamerka nagrywa lepiej.Mocowanie do szyby

Mocowanie do szyby jest solidne, z łatwością mocno przysysa się do powierzchni oraz jest niewielkich rozmiarów. Jest to duży plus, ponieważ tak jak wspominałem wcześniej, całość jest niemalże niewidoczna.

Jakość zdjęć oraz nagrania

Poniżej znajduje się krótki filmik – przedstawia on możliwości kamery w nocy w trudnych warunkach – brak latarni oraz mnóstwo dziur. Jednak widać, iż kamerka nie ma żadnych problemów z nagrywaniem i stabilizacją. Odcinek nagrywany w dzień – również dobra jakość.
&nbsp


 

Podsumowanie

Kamera jest naprawdę godna polecenia, jakość w stosunku do ceny jak najbardziej na plus. Jedynym minusem, choć nazwać tego minusem w sumie aż tak nie można, ponieważ jest to zwyczajne udogodnienie – brakowało mi portu USB w zasilaczu, a byłoby to świetnym rozwiązaniem, ponieważ pozwalałoby ładować również telefon podczas nagrywania, a tak musiałem sięgnąć po przedłużacz zapalniczki.
Szczerze bardzo polecam kamerę dla osób które mają przeznaczony budżet do 350zł.

KAMERKĘ MOŻECIE KUPIĆ TUTAJ